اخبار

حیدر جوکار شهردار نوجین از آغاز طرح آماده سازی  شهر نوجین برای عید نوروز خبر داد.

حیدر جوکار بیان کرد : توسعه پارک کوهپایه، پیش بینی پارکینگ برای اسکان مسافران نوروزی، ، رنگ آمیزی و نقاشی پارک ، تعویض و توسعه روشنایی پارک، ، بررسی روشنایی بلوار و اقدام جهت تعویض لامپ ها ،بررسی نقاط حادثه خیز شهر و پیگیری و موافقت شورای ترافیک جهت نصب سرعت گیر ، جابجایی تیرک های برق در بلوار ولایت . از جمله برنامه های ستاد استقبال از بهار است

 

p99 2

p99 2

p99 2

به گزارش روابط عمومی شهرداری نوجین ، حیدر جوکار با بیان اینکه سلامتی شهروندان یکی از مهمترین اولویت های مدیریت شهری است اظهار کرد:

 با توجه به اینکه کارگران خدمات شهری در سطح شهر فعالیت دارند، برای تمامی آنها آموزش‌های پیشگیرانه فردی در خصوص بیماری کرونا ارائه شده است، همچنین در این زمینه ماسک‌ها و دستکش‌هایی که به کارگران تحویل داده شده به صورت روزانه تعویض و برای پاکبانانی که کار حمل زباله را بر عهده دارند دستکش‌ها در انتهای هر پست به صورت الزامی تعویض می‌شود.

virus 1

virus 2

virus 3

همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی به مناسبت دهه فجر با حضور پرشور مردم شهر نوجین به همت شهرداری نوجین برگزار شد.

جناب آقای محمد احمدی ، ریاست محترم شورای اسلامی شهر نوجین ، بدینوسیله انتخاب شایسته شما را به عنوان نماینده شورای عالی استان ها تبریک عرض نموده و از خداوند متعال بهترین ها را  برای شما آرزومندیم .

روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر نوجین

به مناسبت دهه فجر ، شهردار نوجین با معلمان و دانش آموزان مدرسه پسرانه شهید پناهی دیدار و گفتگو نمودند.

قابل توجه همشهریان محترم شهر نوجین ، با توجه به سمپاشی معابر به منظور از بین بردن علف های هرز ، خواهشمند است جهت چرا دام و طیور خود اقدامات لازم انجام گردد.