قابل توجه همشهریان عزیز ، طبق مصوبه شورای سلامت ، تعطیلی اماکن مذهبی ، ورزشی و پارک ها و مراسمات مذهبی و جشن های عروسی اعلام گردید.ضمنا بازارها در وقت معین و مشخصی فعالیت داشته باشند و با بازرسی اماکن و نیروی انتظامی و بهداشت محیط  و صنعت و معدن نظارت جدی بر شیرینی فروشی ها با فرا رسیدن سال نو و خرید و فروش های روزانه

.در هایپر مارکت ها و سوپری ها و به تخصیص نانوایی ها و بویژه آرایشگاه های زنانه و مردانه انجام می شود

همشهریان عزیز ، بعد از مراکز درمانی مثل بیمارستان ها ، بیشترین احتمال انتقال ویروس کرونا در بانک ها می باشد، که انتظار می رود بانک ها روزانه عملیات ضد عفونی را انجام دهند.

قابل توجه بانوان گرامی 

آرایشگاه های زنانه طبق مصوبه شورای سلامت شهرستان تا اطلاع ثانوی تعطیل می باشد ، زیرا خطرناک ترین مرکز تجمع این ویروس ها می باشد.

مطابق مصوبه شورای سلامت شهرستان به منظور حفظ سلامتی خود و همشهریان ، امن ترین مکان منازل شماست ، پس در صورت اماکن تا اطلاع ثانوی در خانه بمانید و در حفظ سلامت خود و خانواده کوشا باشید و در حد امکان  از دید و بازدید های غیر ضروری خودداری فرمائید.

 با توجه به فرا رسیدن 13 رجب و میلاد پر برکت مولی الموحدین علی بن ابیطالب (ع) و گرامیداشت روز مرد و تبریک روز پدر ، خواهشمند است نسبت به برگزاری جشن های خانگی و خرید های غیر ضروری پرهیزنموده ، چرا که بهترین هدیه به آنها در حال حاضر سلامتی است. روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر نوجین

IMG-20200307-WA0026.jpg